Humanity's Team Ceska republika

Všichni jsme jeden

Let%C4%82%CB%87k_7.pdf

to je z webu www.sk-de.cz

a zde také zajímavý text:

Vize a cíle : Ladislav Zelinka

Od uživatele Michal Černý ve skupině Vyšehradská vize

Cítil jsem jako skutečnost, že když si dáme jasný a neochvějný záměr uskutečnit duchovní revoluci v České republice, tak že to je možné. Když se pro to rozhodneme, tak se to stane.

Musí to ale být ten nejčistší záměr vycházející přímo ze srdce, žádný jiný. Z vlastní nejhlubší pravdy.

To znamená, zaměřit se na vizi, a to jednu konkrétní: a to tu nejlepší, žádnou jinou ani menší. Je to záměr-vize toho nejlepšího a nejkrásnějšího pro všechny lidi, pro sebe i pro všechny ostatní, pro celou zemi, a i pro celý svět. Něco jako ráj na Zemi.

Když jsem přemyšlel, za čím jít, nic jsem nenacházel, za co bych se mohl 100% postavit, až pak jsem pochopil, že jen za jednu věc: to nejlepší pro všechny, největší ideály jako pravda, láska, svoboda, blahobyt, mír, úcta k životu, k planetě a k lidem.

žádný jiný cíl a záměr není lepší, než cíl toho nejlepšího pro všechny včetně sebe. A je to jen otázka výběru a rozhodnutí.

Pro to je potřeba dokázat milovat. Protože jen ten, kdo se dokáže milovat, dokáže si přát to nejlepší, a jen ten, kdo dokáže milovat ostatní, dokáže jim přát to nejlepší a bude to dělat. Kdo dokáže milovat svět, bude mu přát to nejlepší, a to je ta vize, a ten záměr je vize uskutečnění toho nejlepšího a nejkrásnějšího pro tento svět a lidi na něm. Nová země, která bude ideální představou všech.

Co jiného lidem a světu přát než to nejlepší? Každý by s tím asi souhlasil, protože to má každý v sobě, ale lidé si to neuvědomují, sám od sebe se za to nikdo nepostaví, neučiní to svým cílem. přitom je to jednoduché: Nespokojit se s ničím menším než s tím nejlepším, nedělat kompromisy a jít za svou nejkrásnější vizí. A být jejím naplněním a zosobněním. Tak jako pan Ponert jde naplno do svého záměru. Dokázat si své rozhodnutí obhájit před celým světem-neustoupit od toho, že chci jen to nejlepší, nepřijímat nabízené zmetky, jako při volbách, kdy si máme vybrat z pár stran jednou za 4 roky, místo toho, abychom volili z nekonečného množství možností, které jen vesmír nabízí, to, co opravdu chceme. Mimochodem, neustále volíme, kým jsme a co vyzařujeme.

Když se zaměříme na záměr, cíl-to, co opravdu chceme a nic jiného, ztotožňujeme se s ním, stáváme se jím, žijeme jej, vyzařujeme jej - to je neochvějný záměr - který musí vycházet z osobního nejhlubšího přesvědčení, jiank nemá žádnou sílu. proto to musí být v absolutním souladu se svým nitrem. nejdřív je vlastní touha srdce, pak vše ostatní. volím podle své touhy.

Viděl jsem, že existuje v duchovní rovině hotový záměr pro českou republiku, a celý svět. Má jednu konkrétní podobu. Není to nic menšího, než ta nejlepší a nejkrásnější podoba světa. Ten záměr je od Boha. Proč by pro nás chtěl něco menšího než to nejlepší? Je to Bůh. Nic menšího nedovolí, aby se uskutečnilo,protože pro nás chce to nejlepší. je ale potřeba si to PŘÁT. a vyjadřovat to přání. ten záměr čeká, až se k němu někdo přihlásí, aby se mohl uskutečnit. nahoře už je vše připraveno, jen se čeká.

takže je to jednoduché: Plně jít za ideálem, vizí utopického světa, ráje na Zemi, Nové země apod. Proč se ztotožňovat s něčím jiným? Tedy: podporovat bezpodmínečně svou nejlepší vizi, ne program někoho jiného. Proč se nechat vtahovat do představy někoho jiného?

Program hnutí nebo strany nemusí být jen konkrétní pragmatické věci jako snižování daně, zvyšování daně, snižování poplatků, víc peněz pro důchodce apod., to je jen jeden typ, druhý je program složený z ideálů a vizí, bez konkrétních věcí a není nutný ani způsob dosažení. Vize, sny a ideály jsou důležité! Vpodstatě vše je o symbolech a principech.

Naplnění může možná trvat roky nebo desetiletí, a může vyžadovat velkou práci a dílčí kroky. Vize je ale klíčová. A víra v to, že Vesmír dá každému, co si vybere, což je skutečnost a to se teď děje.

Takže za tím si stojím a podporuji každého, kdo dělá něco dobrého.

Tak to je ode mě shrnutí mých myšlenek, mé cíle a osobní program, který nabízím i vám dalším

http://www.youtube.com/watch?v=Yc_sEkw7cmU&feature=youtu.be

http://www.nwoo.org/showpage.php?name=onas

Zobrazení: 157

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Je to hodně maximalistické, některé věci mě už na první pohled odrazují...např. ten způsob výběru zástupců, připadá mi to hodně nekontrolovatelné a otázka je, zda by to vedlo k něčemu lepšímu - v USA mají také volitele a nevidím na jejcih systému nic skvělého, pořád je to hra mezi dvěma stranami. když se zruší strany, jak mají lidé ve městech volit? Na vesnici se lidi znají, ale ve městech to není možné. Člověk zná tak obyvatele svého činžáku, a to kdoví jestli, protože cirkulování obyvatels e zrychlilo...a takhle by se to mohlo brát jedno po druhém.

Víc by se mi líbilo jednoduché přehledné schéma, které by řešilo zá,ladní problémy současného politického systému. - osobně bych nechal v česku zastupitelskou demokracii a přidal bych do ústavy více prvků přímé demokracie...Pomohlo by taky kdyby limit do parlamentu nebyl 5% a dostaly se tam i menší strany.

 

 

asi to nepůjde zrealizovat ihned. Ale pro mě je opravdu důležitá ta vize, k čemu chceme dospět. Aby ta vize byla vize všech, aby většina vůbec připustila, že je možné situaci na celé světě vůbec zvrátit, aby tato vize a touha byla tahounem rozvoje společnosti. jasně tyto všechny radikální změny se asi neuskuteční den ze dne, ale budeme vědět kam směřujeme. Vláda bude posuzována na základě toho jak se jí daří uskutečňovat tuto vizi. Jako ukazatel bych volila míru spokojenosti občanů. Ale to vše je ještě i již ve hvězdách.

tohle vyjádření vize se mi líbí, ty odkazy už ne

jo občas jednám dost zkratkovitě :) no snad se to někdy odnaučím, snad už nechám vše chvíli uležet, jak se mi to osvědčilo. Jo moie tělíčko už zase signalizuje že něco není správně, bolí mě koleno

díky Jájo za všechno, je skvělé, že jsi impulsivní

Jájo,proč se omlouváš. Já ti moc děkuji, že jsi to sem dala.Vždyť já bych vůbec nevěděla co se děje.A já z těch kluků cítím, že všechno, co říkají jim jde od srdce.Zkusme si každý jasně formulovat 17 požadavků, jak bychom chtěli , aby láska a pravda zvítězila, aby se všichni měli báječně, abychom byli svobodní a šťastní. Jak to všechno udělat, jak změnit tento systém. A zkusme si za tím jít a ty vize naplnit.  Já je obdivuji, že to dokázali a děkuji jim za to,děkuji, že jsou. Konečně byl vyslán jasný záměr do vesmíru.A věřím, že radikální změna nastane a to velmi brzy, neboť všechno, co není pravda už teď je vynášeno bezpodmínečnou láskou napovrch, aby bylo osvícemo a vyléčeno.               Miluji a děkuji    Vlasta

DÍK VLASTIČKO, nic není náhoda a já si při té reflexi uvědomila, že podle mě, napřed probíhá naše vnitřní proměna a pak ta vnější. Až bude každý z nás vidět v každám tu lásku, tak to vnější- uspořádání společnosti myslím, se srovná nějak automaticky. Změna stavu, myšlení  a pak následuje, nebo jí provází, změna světa

uvědomuju si, že když je třeba nějaká přírodní katastrofa, jak se objeví naše přirozenost, že každý ví, co je třeba udělat teď a všichni si vzájemně pomáhají a vlastně se chovají jako láska, kterou jsme. Tak dík lásko Vlastičko

a láska lásku pozná na sto honů

Prohlášení

Příspěvky na tomto webu nemusí nutně vyjadřovat názor HT ČR o.s. Za obsah je zodpovědný autor příspěvku.

Nejnovější aktivity

Miroslava Zedková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
4.Srpen
Zdenka Forstová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
24.Červenec
Iris je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
13.Březen
Kateřina Strusková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
23.Leden
Daniel Novák je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
16.Leden
Eva Krejčová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Prosinec 7, 2016
Ikona profiluUživatelé Pavel Kupka a Petr Bohm se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Říjen 9, 2016
Ikona profiluUživatelé Martin a Ľubomíra Sándor se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 27, 2016
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval fotografii ve svém profilu.
Srpen 24, 2016
Agatk je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 5, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Jaromíra Dvořáková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Květen 8, 2016
Jaroslav Posolda je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Duben 6, 2016

Vizitka

Načítání…

Návštěvy na stránce

TOPlist

© 2017   Created by Humanity's Team.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby