Humanity's Team Ceska republika

Všichni jsme jeden

Zdravím všechny, trochu navážu na předchozí téma a musím říct, že filmy typu Zeitgeist, Zeitgeist - Addendum a Esoteric Agenda stojí za pozornost. Nemyslím si, že někoho straší. Jak velký šok má člověk, který věří v Ježíše a v to, že musí chodit do kostela, aby se nedostal do pekla, když si přečte knihu od Neale Donald Walsche?
Řekl bych, že nějak podobně působí i tyto dokumenty. Nejříve ukáží jinou možnost toho, jak to je. Například posledních 20 minut dokumentu Esoteric Agenda mě extrémně zaujalo. Doporučuji, i když pro vás to nebude žádná novinka, co se tam říká, je to velmi pěkně a pochopitelně podané.
Ale abych se dostal k jádru pudla, celý to vede k tomu, že něco je špatně (pokud nechceme války atd.) a je tu i možnost, jak to právě teď řešit. Samozřejmě řešení je několik. Základem je ale "probuzení" spících, "práce" na našem duchovním růstu, ale i takové řešení jako je projekt Venus. Je hezké si představit takovou budoucnost (je to popisováno v dokumentu Zeitgeist - Addendum - ke konci).
http://www.thevenusproject.com/
http://www.zeitgeistmovement.cz
http://www.zeitgeistmovement.cz/duchdoby/index.php?option=com_conte...
http://chibis.overstream.net/swf/player/oplx?oid=lya0exnrertv&n...
Co si o tom myslíte vy? : )

Zobrazení: 1003

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj Michale,
mluvíš mi z duše. Projektem Venus jsem nadšená a je mi líto, že se mu věnuje tak malá pozornost. Snad se to časem změní, pokud věříme, že "všichni jsme jedno", projekt Venus musí vstoupit do našich duší, do našeho zorného úhlu. Tento projekt bychom měli podporovat alespoň svým tvořivým myšlením, ale už je zde možnost podpořit to třeba i finančně. největší podporou ale je, že o tomto projektu víme, že víme, že se to dá i jinak, že máme technologické možnosti k vybudování spravedlivého světa pro všechny, kde zkorumpovaní politici nemají místo. Ještě bych ráda upozornila na přednášku pana Andrease Clause, je zde:
http://www.tvina.sk/index.php?program=28&video=746
Ahoj abundancia : ) Jen jsem ti chtel podekovat za upozorneni na Venus Project, protoze ta myslenka je uzasna a me se moooc libi : ) Takže mě to pozitivně nabíjí...
Měj se : )
doufám, že projektu venus opravdu nevěříte? vy si to představujete jako společnost, jenomže takový lidi prostě nejsou a nikdy nebudou, taková společnost by okamžitě padla, je to prostě jenom utopie
Nemyslím si, že projekt Venus je utopie, ale chybu to má. Nepočítá s transformací. V podstatě to vnímám tak, že takto bychom se mohly mít, kdyby tady nebyla manipulace obyvatel planety bankovními a jinými korporacemi. Nejsem si jista, zda by se lidé změnili, zda by přestali krást a pachtit se za posty a prebendami... Jedna věc je ale jistá: Na naší planetě by život mohl vypadat úplně jinak, kdyby se alespoň jedna jediná věc z tohoto projektu prosadila, a to je energie! Čistá energie z obnovitelných zdrojů, nepotřebnost fosilních paliv... Navíc tento projekt "nic neví" o volné energii! Myslím, že aby se lidská bytost stala opravdu ČLOVĚKEM, musí na sobě duchovně pracovat a projít transformací. Zatím drtivá většina lidských bytostí spí tvrdým spánkem a utápí se v starostech o zítřek, o prosazení svého EGA a jeho vymyšleností a nic neví o dění na planetě...
Dobrý den,na téma projekt Venus a problematiku peněz jsem již prohledala kdejakou stránku (bohužel v češtině se toho zase tolik nedá),ale všude mě vždy zamrzí jeden fakt.Je to všechno krásná pohádka a končí slovy,pojďme o tom přemýšlet.
A já se ptám,kdy dostanu někde odpověď na otázku,co mohu dělat??? Místo nikam nevedoucích diskuzí??
Každý si popovídá,jak je to úchvatné a pak jde ráno otrocky do práce,aby vydělal ty pitomý peníze.A vše jde dál.
Tak už pojďme dělat něco víc,než o tom jen mluvit.
Můžeme pro začátek založit třeba nějakou soběstačnou vesničku,jako je to již v některých státech,nebo něco podobného.
Hlavně mi nepište,že mám posílat peníze na humanitární pomoc.To by mě fakt naštvalo ( i s tím jsem se jako s řešením setkala na jedněch stránkách).
Díky a pokud někdo bude reagovat,kdo se cítí podobně bezmocně,budu ráda.
Děkuju za odpověď,opravdu.Musím přiznat,že z různých informací,které se na člověka hrnou se člověku dost motá hlava a v mém případě to pak spouští nepřiměřené emocionální reakce.Pochopitelně nění řešením nějaká standardní vesnička,která bude stejně fungovat pomocí onoho nemocného systému.Psala jsem svůj příspěvek bezprostředně po shlédnutí videa a tak mě nějak přepadla tíseň,že je něco tak ideálního jako projekt Venus,nedosažitelné.Měla jsem pocit,že se musí hned začít něco dělat".Nakonec jsem zjistila,že se již pracuje na městečku podle plánů z projektu Venus a začne se zkušební provoz.To je přece skvělé! To jsem měla na mysli ve svém příspěvku.Na druhou stranu sám autor tohoto projektu říká,že není potřeba systém podkopávat,ale čekat až se zničí sám.No,snad k tomu směřujeme a snad bude nějak průlomový rok 2012.Díky a hezký den.
Myslím,že se shodneme na tom,že je potřeba pracovat na sobě.K tomu už asi ani není co dodat.Jen přeji hezký večer a krásné příští dny.
Milá Danielo, já už něco dělám, pomalu, ale tak jako rozjíždějící se vlak: Zatím není ještě moc znám, zatím do něho nenasedlo moc lidí, ale jede a má cíl. Začala jsem se systémem BER-DEJ. Ten systém má základní pilíře: Sedm ducovních, čili universálních, čili vesmírných zákonů. Kdo tyto zákony začne užívat, jeho život začne být úspěšný. Aby mohl tyto zákony každodenně uívat, je třeba si je také alespoň čas od času připomenout. Nu a tak jsem vytvořila vykládací karty. Stačí si je čas od času vyložit (tedy hrát si) a tak uvést v praxi u sebe ony zákony. Každý, kdo pomůže tuto hru šířit dál, pomůže šířit mezi lidmi universální zákony. Nu a na to navazuje projekt OSOBNÍHO ÚSPĚCHU a na to navazuje projekt SPOLEČENSKÉHO ÚSPĚCHU. Domnívám se, že úspěch každého jednotlivce znamená to, že se šíří radostná atmosféra ve společnosti a v té se pak daří každému lépe. Úspěch není být slavnou celebritou, úspěch dokonce není mít hromady peněz. Úspěch je pocit, že jsem užitečný druhým tím, co dělám, tvořím a jak jednám a současně, že dělám to, co je můj talent (má jedinečnost = co nikdo jiný nemá) a že mne to vše povznáší a že ve svém životě pociťuji euforii. Nu a na tom jsem zahájila práci a kdo chce může se přidat. Pokud pojedeš na Mikuláše, mohu s Tebou zahájit Tvůj proces nalezení Tvé jedinečnosti. Já se jen divím, jak je to prosté:-))
Ahoj, zajímalo by mne těch 7 zákonů v tvém podání
když se dívám jen na tu přítomnost, která se mi nelíbí, přitahuju právě to, co je a co se mi nelíbí. Raději koukám na to, co se mi líbí, nebo na to, co bude pěkného s dobrou náladou, protože vím, že tak si to jasně přitáhnu. Už se těším! Upozorňuji, že vidím ty "chyby" ale okamžitě si představuji, jak to bude jiné a těším se a možná i proto něco udělám nebo dělám.
Ahoj všem,
Duch Doby tz. SVĚTLO je řešení jediné možné lidské evoluce. Máme všichni společnou ,,nemoc" která nás spojuje a přitom tak vyditelně rozděluje! Jaká si královská hra v které už ani nepoznáme co nás ,,Rozlišuje a co Rozděluje".

Je to tak jednoduché až vlastně hodně těžké pochopit kde je ta primární chyba. Koloběch financí nás nutí stále přežívat! Tento bič již dnes není potřeba. Peníze měly jedíný opravdový smysl-vytvořily soutěž za ziskem. Lidé tedy byly nuceni si konkurovat a rozvýjet technologie které řeší každodení překážky ve všech směrech. Což rozvoj podpořilo ale dnes?

Pokud peníze brání technologii. Ztrácejí hodnotu a význam! A hlavně se nazíváme inteligentní a devastujem faunu i floru! V přírodě je systém založený na rovnováze která nemá ale! Cesta je tedy jasná.....

každý řekne bez pochyby: ,,co s tim uděláš? a co zmůžu já? co budem dělat bez peněz? to nejde.....změnit svět!

Chyba!!! Svět není Zeměkoule. Svět není nic kolem nás. SVĚT je právě to jediný co můžeme,chceme a musíme chtít změnit. Svět jsme přece jen M Y !!! JÁ i TY.
,,My" co se považujem za něco či někoho!!! Správně jsmeTO.

TO- co koná, TO- co poroučí tělu neboli schránce v podobě biostroje,TO- je to co nás spojuje

Ono moudro spojuje náš SVĚT a ZDÍLÍME ho...
nezdílíme ho spolu ani snima...ani s tím nebo něčím...
...žijem pouze se vším co je na Zemi

Lze se pouze vyléčit! Tento dokument je pouze cesta ,,kde vše začíná a zároveň končí".
Je to PROZŘENÍ odhalení chyby která by měla být přeci tak jasná. A přesto není.
Lidé za toto nevšimnutí však nemůžou!

Jelikož naše VÝCHOVA byla tak nastavená aby, zařazení do společnosti v těchto nedopočitatelných mezích byla zcela nezpochybnitelná.
Tyto získané koleje vytváří nerovnováhu
Tento rozdíl uváděný v penězích umožnuje svobodnou volbu v mezích - být dobrý či zlý.

Je to lež a nesmysl tvrdit že svoboda má nějaké hranice. Jediný je jistý ať se na to podívá kdokoliv měl by nalést odpovědí na jakoukoli úvahu, otázku překážku je: TO CO JE DOOPRAVDY SPRÁVNÝ. PRARAVDA JE JEN JEDNA A TO JE SPRÁVNÝ A TO NEMÁ V ŽÁDNÉ KONVERZACI S ŤEMI SLOVY CO MAJÍ SMYSL A VÝZNAM ŽÁDNÉ ALE.........


NaMaSTe
Ahoj
Zeitgeist mě opravdu zaujal. Hromadu těch věcí jsem sice věděl předtím, ale v něčem mi otevřel oči. Hlavně v dosahu problematiky korporací a medií. Problémem Zeitgeist je ten, že je až moc manipulující na to jak jsou jeho vize nedopracované. Každopádně jeho myšlenka je dle mého názoru krok správným směrem.
Projekt Venus sice ukazuje jakým směrem by jsme se měli dát, ale má značné trhliny. Za prvé ačkoli se tak netváří, tak je sám institucí. Instituce tady byly vždy a vždy budou. Například rodina je tou nejzákladnější. Další věc je, že je stejně napadnutelný, jako dosavadní systémy, ne-li více. Jak zabráníme tomu, aby s ním nikdo nemanipuloval ve svůj osobní prospěch, jako je tomu dnes? Spoléhat se pouze na lidskou etiku z něj dělá utopii a tím pádem by sám osobě patřil do koše.

Prohlášení

Příspěvky na tomto webu nemusí nutně vyjadřovat názor HT ČR o.s. Za obsah je zodpovědný autor příspěvku.

Nejnovější aktivity

Miroslava Zedková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
4.Srpen
Zdenka Forstová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
24.Červenec
Iris je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
13.Březen
Kateřina Strusková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
23.Leden
Daniel Novák je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
16.Leden
Eva Krejčová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Prosinec 7, 2016
Ikona profiluUživatelé Pavel Kupka a Petr Bohm se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Říjen 9, 2016
Ikona profiluUživatelé Martin a Ľubomíra Sándor se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 27, 2016
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval fotografii ve svém profilu.
Srpen 24, 2016
Agatk je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 5, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Jaromíra Dvořáková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Květen 8, 2016
Jaroslav Posolda je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Duben 6, 2016

Vizitka

Načítání…

Návštěvy na stránce

TOPlist

© 2017   Created by Humanity's Team.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby