Humanity's Team Ceska republika

Všichni jsme jeden

Prosím všechny, co ví, že zázraky se dějí, o mou podporu. Uzdravení mého veselého dvouletého vnoučka Matýska, rakovina ledviny, věřím, že skupina, je silnější než jednotlivec. Díky moc. Jája

Zobrazení: 404

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Jájinko, to jsou šoky! Tvůj vnouček si vybral opravdu extra náročnou situaci stejn2 jako jeho rodiče. Ale jsem přesvědčena,že zázraky se dějí. Vidět a vnímat ho neochvějně jako uzdraveného je určitě veliká pomoc, toto mě nejdříve napadá. Moc na Vás, myslím!

 

Ahoj Jájinko,

telfonní číslo na Františka jsem Ti poslala a tady je ještě jeden odkaz na mimořádného chlapíka Jaroslava Chrasteckého, můžeš se na mě odkázat.
http://www.harmonievzivote.estranky.cz/clanky

Zkus kliknout v záhlavi na "léčitelství"

Pa, myslím na Vás a modlím se za Matýska. Iveta

Díky Ivetko, Františkovi jsem volala a poslal energii kloučkovi, je úžasný, jak to všechno snáší. Mám dalšího vnoučka, narodil se hned tu první noc, co jsem dojela do Brna (ve čtvrtek ráno), takže jsem měla dobrý pocit, že jsem užitečná, zůstala jsem u Matýska a Jeho tatínek jel s maminkou do porodnice. Na některá vyšetření a úkony  Matýska uspávají, někdy jenom nějaké oblbováky, je samá hadička. Teď má dovoleno skoro neomezeně dívat se na počítač na pohádky a písničky, personál je úžasný. jsem tady babička Sýkorová, aby se to nepletlo, dnes s ním spala druhá babička, tři noci jsem tam byla já, tatínek spí na ubytovně pro rodiče v blízkosti.
díky Žanko, ano vidím všechna moje vnoučata, jak si bezstarostně hrají a rostou, říkám si, že když jsme jeden, tak si přeci nebudu dělat nic špatného, ale občas si říkám, jestli to ode mě není arogance, nebo domýšlivost, no ale stále vím, že starosti jsou ta nejhorší duševní aktivita, hned po nenávisti a že já jsem dítě štěstěny, tak to nemůže jinak dopadnout než skvěle a hotovo. díky božíčku, díky díky bože, díky všem a všemu, díky božátka
zjistila jsem, že mi nechodí maily mám asi přeplněnou schránky, jdu mazat

 

Jajinko neco jsem si uvedomila tyto posledni dny a trochu to navazuje, na co pises. Mame tatinka taky v nemocnici a pozoruji na sobe, ze kdyz se to tyka rodinneho prislusnika, tak vyskakuji strachy a obavy mnohem vice...a rikam si, kde je ta ma vnitrni jistota, ze Ho vidim jak se uzdravuje, kterou jinak citim paradoxne snadneji k lidem, ktere treba tolik neznam. Chapu, ze v takovych situacich, kdy obavy, ci pochyby prevladaji, je pro nas snadnejsi se modlit a podobne. kdyz se ale sama dostanu zpet do prostoru v sobe, kde citim Klid, radost, tu hrejivou duveru - ze vse je v poradku - tak pak citim, ze jsem spojena s Tim zdrojem ( ke kteremu se jinak v modlitbe snazim priblizit) dokazu videt toho druhe, jak je opet zdravy, predstavuji si, ze se smeje, dela to, co ho bavi.  Souznim s tebou, z urovne strachu a obav se podporuje a leci daleko hure, ci pomaleji. Ale vzdy je vse o.k. tak i tak...delame co muzeme:-0 A jsme milovani, podporovani a nikdy a nikdo nas nesoudi, jestli jsme tam, ci tam...a to je tak osvobozujici!Zaroven vim, ze kazda duse ma svou vlastni cestu a voli si, to, co si chce prozit, takze vse at proudi dle vule a touhy samotne duse.

Gratuluji k vnouckovi, ktery se vam narodil. jak se jmenuje? Jsem presvedcena, ze tva pritomnost a podpora rodinne je jedinnecna a moc dulezita. Moc na tebe myslim a zaroven si predstavuji Matyska, jak je stastny, smeje se a je proste zdravy! Treba nam tu vloz jeho fotku?

Jinak jo, tva schranka byla preplnena, v HT komunikaci, co jsme si ted psali, se nam tve maily vracely. Tak maz, maz!:-000

zkusím najít fotku Žanko, jen ti chci říct, jak mi fakt pomáháš a mám už jistotu, že je zdravý, jen ještě působí trochu té setrvačnosti a taky takové malé zázraky se dějí, třeba, že když ho bolela hlava, tak jsem ji poslala pryč a a řekla že už není, druhá babi a tatínek říkali to je babi trhlouš, nebo něco podobného ale Matýsek to bral, když se ho ptali, tak udiveně říkal, že už není, babi říkala, tak už není, tak není. To víš, tady moc na zázraky na rozdíl ode mě nevěří a vůbec třeba si na ty zázraky tak zvyknu, že to pro mě bude nádherná normálka. no každopádně tady v Brně od začátku, od středy, jsem nejklidnější člověk, ale ten první šok byl hrozný, v úterý, to je jasné, blesk z čistého nebe.
přidala jsem fotky z června 11 z Prahy, Matýsek s rodiči.

zítra v 7:30 má začít operace Matýska v nemocnici u svaté Anny v Brně má trvat asi 3 hodiny. věřím že všichni drží palečky díky

jo a mě také říkali všichni kolem, že jsem blázen a takové to no jo a pod. , rodině dá moc práce a námahy uznat, že něco umím a hlavně že to funguje, děti a zvířata cíti, že jim pomáhám, ale dospělí málo kdy uznají, že jsou věci mezi nebem a zemi. a ještě prosím datum narození, aby nedošlo k omylu.

 

Ahoj Jájo,

dlouho jsme si nepsaly, mé cesty jsou klikaté a trnité, ale dovedly mě k Rekonektivnímu léčení, je to nejúžasnější co jsem na té své cestě potkala v době, kdy jsem byla po 2 operacích a s vývodem z tlustého střeva - tzv stomií. Díky The Reconnection = znovunapojení na siločáry země a vesmíru jsem se uzdravila - dnes jsem už zase celá. Proto jsem se  rozhodla, že se budu mu věnovat, což obnášelo absolvování seminářů Erica Pearla včetně certifikátů a o. Když jsem se rozhodla, vůbec jsem na to neměla finance, ale protože jsem si napřed nechala udělat své vlastní napojení, peníze ( nestálo to málo - protože byl nepříznivý kurs USD  vůči koruně ) se nakonec našly ( koruna vůči dolaru posílila - takže to už tak drahé nebylo a já jsem dnes Praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection.

Jenže to má háček, klient si musí zaplatit za sezení, ono je to totiž mezi Praktikem a klientem, ale také mezi klientem a vesmírem. Pokud jsem pomáhala zproztředkovat uzdravení zadarmo, mé úspěchy byly jen krátkodobé ( člověk nevěří tomu co dostane zadarmo, bere to jako podřadné - opravdu to mám vyzkoušené ), od té doby co mi klienti platí, mám spoustu zdravých přátel-  protože se moji klienti uzdravili velice rychle a stali se mými přáteli - já nedělám krátká a opakující se sezení, prostě dokud něco ve svých rukách cítím tak nekončím a tak klientům většinou stačí 1 sezení, ale lepší jsou 3, protože málo kdo má jen jeden neduh.

Děti jsou jiná kapitola, jestli mi můžeš ještě dnes napsat jméno, příjmení, věk a adresu - možná bude ještě lepší i adresu nemocnice kde teď je, zkusím sezení na dálku i když je na poslední chvíli, ale třeba to nebude zase tak náročné. Prosím odpověz hned, čím dřív tím líp. Děti nejsou ještě ovlivněny penězi.!!!

 

Už jsem tu našla fotky, fajn to mi stačí. Tobě hodně síli a všem tvým drahým také.

 

Prohlášení

Příspěvky na tomto webu nemusí nutně vyjadřovat názor HT ČR o.s. Za obsah je zodpovědný autor příspěvku.

Nejnovější aktivity

Miroslava Zedková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
4.Srpen
Zdenka Forstová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
24.Červenec
Iris je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
13.Březen
Kateřina Strusková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
23.Leden
Daniel Novák je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
16.Leden
Eva Krejčová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Prosinec 7, 2016
Ikona profiluUživatelé Pavel Kupka a Petr Bohm se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Říjen 9, 2016
Ikona profiluUživatelé Martin a Ľubomíra Sándor se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 27, 2016
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval fotografii ve svém profilu.
Srpen 24, 2016
Agatk je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 5, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Jaromíra Dvořáková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Květen 8, 2016
Jaroslav Posolda je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Duben 6, 2016

Vizitka

Načítání…

Návštěvy na stránce

TOPlist

© 2017   Created by Humanity's Team.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby