Humanity's Team Ceska republika

Všichni jsme jeden

Prosím všechny, co ví, že zázraky se dějí, o mou podporu. Uzdravení mého veselého dvouletého vnoučka Matýska, rakovina ledviny, věřím, že skupina, je silnější než jednotlivec. Díky moc. Jája

Zobrazení: 402

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

omlouvám se a děkuju za Matýska. Už dva měsíce uvažuji, respektive se rozhoduji, zda jít na kurz The Reconnection, který teď bude v Praze s Erikek Pearlem. Syn by mi půjčil prachy i když se mu to moc nezdá, takových peněz. tak zase jeden hlas pro, do 18.8. je to se slevou přes 10 tisíc.

Milá Jájo, a jak to vypadá s chlapečkem teď? Zdravím srdečně Vlasta 

Jajinko, taky jsem na vas myslela a tez cekam zvedave na nejakou aktualitu jak se to dnes podarilo! pusu

Ahoj Jajinko, moc jsem na Vas s laskou a duverou myslela a myslim. Objimam na dalku a na blizko.

Jájinko, zkus zase Františka, posílá lidem energii po operaci běžně a krásně to funguje. Pusu Tobě i Matýskovi posílá Iveta
Nedostanu se teď na internet, protože bydlíme dost daleko od nemocnice a celé dny jsme tam a vracíme se pozdě večer. tímto se omlouvám, že nepíšu zprávy. Operace proběhla skvěle, trvala dvě hodiny, Mates se dívá celé dny na krtečka, většinou nemá bolesti a když se objeví, tak mu něco dají, ale zatím jen polosedí s opěrou. Včera už kakal a trochu jí, cévkování už také nemá. ještě je hodně zahleněný, při operaci za něj dýchal přístroj, vzali mu i slepé střevo, tedy celkem ledvinu s nádorem, nadledvinku, uzliny v břiše pro kontrolu, že tam nic nemá, slepé střevo-měl ho trochu zduřené, má rozříznuté břicho příčně a na pravo ještě dolů, teplotu teď neměl. výsledky z histologie ještě nemáme. díky za podporu

Jajinko, diky za zpravy od Vas! Sikulka Matysek, jsem moc rada, ze se operace takhle zdarila, jak pises! Vzpominam si, jak dcera me kamaradky, behem prvniho rocku prodelala par narocnych operaci, pri kterych ji taky vzali ledvinku. Dneska je to krasna, 7 leta holcicka..ma obcas nejaketo omezeni, ale vlastne moc lidi kolem ani dnes nevi, jak moc byla nemocna. Je uzasne, jak se telicko deti dokaze uzasne regenerovat. Asi to jiste souvisi vice i s tim, ze jejich mysl neni zatizena strachy, obavy a jinym "presvedcenimy", ktere regeneraci zpomaluji.I kdyz maji tendenci si ledacos s okoli na sebe natahnout...ale vse ma nejaky smysl, jak vime...a tak drzim dale palecky a budeme cekat na dalsi zpravy z Brna. 

Hmm, to reconectivni leceni, nebo nevim ted, jak presne se to jmenuje, je teda pekna palka..ale proste nasleduj svou touhu a pokud se objevila financni podpora, tak zalezi, jak moc o to ty sama stojis! At se dari! Obimam

už jsem si to zaplatila, ten seminář. včera a dnes jsem měla trochu krizi, dostal horečky a náš pobyt se zase prodlužuje, horečku odstranili, rána se hojí dobře, ale vypadál tak zuboženě... už bezproblémů chodí, ale už je zase napojený a tak tráví většinu času v posteli. problémy jsou se žílami a tak jsme prožívali každý den horory, než se jim podařilo vzít vzorky krve a to připojení. předevčírem po 45 minutách v mučírně to vzdali, včera se povedlo.
Jájo, chybí mi tu zpětná vazba, jak se daří Matýskovi? Alespoň pár slov. Moc teď zrovna na vás oba myslím, Nedávejte ruce v klín a nesmyřujte se tímto stavem, Řeči, že to musí být takhle nemám vůbec ráda, ano všichni máme svůj osud, ale proto jsme člověkem, aby jsme mohli odbočit z nám udané cesty. Prosím tě vystupte z té trasy a dejte se cestou zdraví, určitě to zvládneš a tví milí a blízcí s tebeou. papa a ozvi se. Kája
Matýsek je už po operaci, ta dopadla dobře ,díky, v té cévě to bylo menší než to vypadalo na vyšetření. teď jsem opět v Brně, ve středu jde poprvé na ozařování, zítra ho budou zase zaměřovat, na všechno ho uspávají, jinak jezdí každý týden, s doprovodem tatínka a někoho dalšího do Brna na chemo, teď na ozařování je hospitalizován zde, snad tři týdny. nevíme dopředu skoro nic. Doma prý se v poslední době už dost vzpouzel, má mnoho, co musí. Preventivní léčbu po výsledcích s histologie naplánovali na 27 týdnů. vzali mu ledvinu, nadledvinu a slepé střevo a kontrolovali uzliny- ty byly dobré, slepé střevo bylo prý trochu zduřené, tak taky preventivně. po chemu jako obvykle nechutenství a tentokrát průjem. já věřím že už je zdravý, ale lékaři varují, že bez této léčby by se to v 30 procentech mohlo vrátit. s léčbou jen 3 procenta, přidali mu i drsnější chemo to jen občas a asi na to bude taky hospitalizován. jinak kvůli infekci plno omezení. Byla jsem teď po propuštění Matyho v Praze, asi 14 dní a mladí byli u druhých prarodičů
nejde mi to sem dát ty fotky
Přílohy:
Fotky se mi povedlo stáhnout, večer bude určitě už v klidu, tak to po 21 hodině zkusím, snad bude přijímat. Přeji ti klid a sílu. Matýskovi také aby přečkal chemo a byl z něj šikovný kluk. papa Kája

Prohlášení

Příspěvky na tomto webu nemusí nutně vyjadřovat názor HT ČR o.s. Za obsah je zodpovědný autor příspěvku.

Nejnovější aktivity

Iris je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
13.Březen
Kateřina Strusková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
23.Leden
Daniel Novák je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
16.Leden
Eva Krejčová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Prosinec 7, 2016
Ikona profiluUživatelé Pavel Kupka a Petr Bohm se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Říjen 9, 2016
Ikona profiluUživatelé Martin a Ľubomíra Sándor se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 27, 2016
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval fotografii ve svém profilu.
Srpen 24, 2016
Agatk je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 5, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Červenec 13, 2016
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Jaromíra Dvořáková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Květen 8, 2016
Jaroslav Posolda je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Duben 6, 2016
Uživatel Petr Caprata zveřejnil akci.

Seminář MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍ s Kristiánem Beňem v Hradec Králové

7.V.2016 do 8.V.2016
Zde se naučíte se jak si otevírat své kvantové pole, jak ho otevírat jiným, jak využívat jeho sílu…Zobrazit další
Duben 5, 2016
alena rehortová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Leden 27, 2016

Vizitka

Načítání…

Návštěvy na stránce

TOPlist

© 2017   Created by Humanity's Team.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby