Humanity's Team Ceska republika

Všichni jsme jeden

 

 

Kryon a jeho Světelná družina

  

     Kryon je Magnetický Mistr a je součástí Magnetické služby. Kryon je ten, kdo se stará, aby Země - Gaia vzestoupila. Podporuje Zemi svým magnetismem, který k Zemi přináší prostřednictvím channelingů a prostřednictvím magnetických vln, jež k Zemi dopadají.

 

     Bez magnetismu by nebyl život na Zemi možný. Pokud by se Země pokusila vzestoupit bez podpory magnetismu, nezbyl by na ní skoro žádný život. Tato energie je tedy pro Zemi velmi důležitá.  Kryon nám pomáhá udržet zvýšené vibrace, které souvisí s naším Vzestupem. Za bytostí Kryona se skrývá mnoho světelných bytostí, které spolu s Kryonem spolupracují se Zemi.   

 

     Kryon je multidimenzionální bytost pocházející z Božství a přinášející také zcela nové poznatky pro náš duchovní postup a pochopení toho kým jsme. Magnetismus je informační energie. Magnetismus ovlivňuje jak planetu Zemi tak i DNA lidí, zvířat i ostatních částí přírody, protože vše je živé, včetně planety.  Pro Vzestup planety a Posun lidstva je důležité, aby tato magnetická energie byla harmonizována a optimalizována s novými vibracemi energie planety Země. Proto je tak důležitá přítomnost Kryona a jeho Světelné družiny.

 

     Mnozí z nás jsme tak zvané Staré Duše, to znamená, že máme v sobě Ducha-Boží jiskru-Vyšší Já, který již velmi mnohokrát přebýval na této planetě v hmotných tělech. Počet těchto reinkarnací dosahuje stovky, ale i přes tisíc lidských životů. Životy postupně navazují na sebe a vždy je doprovází stejný Duch. Veškerá moudrost získána v těchto jednotlivých životech je uložena v naší DNA. Nyní se nacházíme ve velmi důležitém období pro další směřování Života na planetě Zemi-Gaie. Je velmi žádoucí, aby se „probudily“ především Staré Duše a aby pomohly změnou svého vědomí měnit vědomí planety Země.

 

       Na webu www.kryon.webnode.cz je uveřejněno 68 channelingů, počínaje rokem 1997 a obsahují dohromady cca 350 stran.  Všechny tyto channelingy obsahují několik duchovních témat, které se postupně prolínají a opakují a doplňují o další podrobnosti.

 

     Pro lepší porozumění jsem rozdělil tyto channelingy podle duchovních témat do osmi skupin. Některé channelingy jsou obsaženy ve více skupinách. Jedná se o tyto skupiny:

  •         Kryon o Bohu
  •         Kryon o Akáši
  •         Kryon o DNA
  •         Kryon o soucitu
  •         Kryon o Posunu
  •         Kryon o rekalibraci
  •         Kryon o historii lidstva
  •         Kryon o planetě Zemi-Gaie

 

     Tyto všechny texty a mnoho dalších duchovních poznatků včetně poznatků o samoléčení či spontánním vyléčení můžete najít na mém webu http://duchovnipoznatky.webnode.cz.

 

     Je velmi důležité pochopit souvislosti s rokem 2012. Mnozí lidé „nic“ nepociťují a tak se domnívají, že to byly přehnané obavy z konce roku 2012. Ve skutečnosti se nejedná jen o rok 2012, ale jedná se o období 36 let, jejichž středem je rok 2012, a jdoucí od roku 1994 do roku 2030. To je období probíhajících změn.

     Vývoj události na planetě Zemi od šedesátých let až do roku 1987 vyvolal poměrně velkou změnu ve vědomí lidstva a tím také planety Země.

     Svět byl po roce 1960 na pokraji nukleární světové války. Díky moudrosti některých politiků a státníků došlo naopak k nukleárnímu odzbrojování a zmírnění napětí mezi velmocemi.

     V devadesátých létech došlo v Sovětském Svazu, díky osvícenému jednání M. Gorbačeva, k perestrojce, což vedlo ve svých důsledcích k rozpadu této velmoci a vytvoření mnoha národnostních států.  Zásluhy M. Gorbačeva na růstu vědomí lidstva nejsou dosud plně pochopeny mimo Rusko, a už vůbec ne v Rusku. Skončil americký plán obrany známý jako vesmírné války.

    V šedesátých létech se také osvícení politici šesti evropských států, včetně Francie a Německa rozhodly založit Evropské hospodářské společenství (EHS), ve které by vznikl svobodný prostor pro podnikání a život obyvatel. Počet členů se postupně rozrůstal a nakonec se EHS proměnilo v roce 1972 na Evropskou unii, ve které bylo 15 států, a která nyní, v roce 2013, zahrnuje převážnou část Evropy. Místo neustálých sporů a válek se staly tyto země spojenci. A to mělo za následek, že tyto země už nebudou proti sobě nikdy válčit a naopak budou spolupracovat a žít v míru. Severní polokoule, která byla v minulosti, ne tak dávné, místem bojů a válek se proměnila v místo míru a naděje v lepší život.

 

     Tyto všechny změny, které probíhaly pomalu, takřka až nepozorovaně, přispěly k tomu, že se vědomí lidstva podstatně měnilo. Výsledkem těchto změn vědomí lidstva byla v roce Harmonická konvergence (sblížení). Tím došlo k takovým změnám v budoucnosti lidstva a planety Země, že přestala platit všechna proroctví hovořící o Armagedonu a podobné zkáze lidstva. K této změně došlo takříkajíc na poslední chvíli, ale změna je trvalá. Vědomí lidstva je tak mocné, že mohlo zničit nejenom sebe, ale i planetu Zemi. Naštěstí se to nestalo a už se to nestane.

    Informace sdělované Kryonem navazují na informace sdělované  Bohem Otcem v knihách N.D.Walsche.

    Pro členy a příznivce HT připravil Jan Heczko.    

 

 

Zobrazení: 103

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Humanity's Team Ceska republika!

Přidejte se ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.

Prohlášení

Příspěvky na tomto webu nemusí nutně vyjadřovat názor HT ČR o.s. Za obsah je zodpovědný autor příspěvku.

Nejnovější aktivity

Miroslava Zedková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
4.Srpen
Zdenka Forstová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
24.Červenec
Iris je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
13.Březen
Kateřina Strusková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
23.Leden
Daniel Novák je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
16.Leden
Eva Krejčová je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Prosinec 7, 2016
Ikona profiluUživatelé Pavel Kupka a Petr Bohm se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Říjen 9, 2016
Ikona profiluUživatelé Martin a Ľubomíra Sándor se přidali ke komunitě Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 27, 2016
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval fotografii ve svém profilu.
Srpen 24, 2016
Agatk je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Srpen 5, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Twitter.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Uživatel Duše jája sdílel svou diskusi v komunitě Facebook.
Červenec 13, 2016
Jaromíra Dvořáková je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Květen 8, 2016
Jaroslav Posolda je nyní členem Humanity's Team Ceska republika.
Duben 6, 2016

Vizitka

Načítání…

Návštěvy na stránce

TOPlist

© 2017   Created by Humanity's Team.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby